Okula Eğlenceli Veda: Dönem Sonu Faaliyet Haftası

can

Yönetici
Yönetici
Katılım
20 Ara 2023
Mesajlar
221
Tepkime puanı
13
Millî Eğitim Bakanlığı'nın yeni uygulamasıyla öğrencilerin eğlenceli ve öğretici bir şekilde okula veda etmeleri sağlanıyor. Artık her yarıyıl ve yılsonu tatilinden önceki son hafta, "Dönem Sonu Faaliyet Haftası" olarak adlandırılacak ve öğrenciler için çeşitli etkinliklerle dolu bir hafta olacak.

Bu özel haftada öğretmenler ve öğrenciler bir araya gelerek çeşitli etkinlikler düzenleyecekler. Öğrenciler dil bilgisel ve hitabet yeteneklerini geliştirecekleri konuşmalar yapacak, yeteneklerini sergileme fırsatı bulacaklar. Aynı zamanda paylaşmanın önemini kavrayacakları etkinliklerle birlikte takım çalışmasının başarıdaki rolünü öğrenme şansı elde edecekler.
Bununla birlikte, bilim aktiviteleri de bu haftanın önemli bir parçası olacak. Öğrenciler yeni deneyimler yaşayacak, bilimle ilgili eğlenceli ve öğretici deneyimler edinecekler. Bu sayede hem akademik hem de sosyal gelişimleri desteklenmiş olacak.

Dönem Sonu Faaliyet Haftası, öğrencilere keyifli vakit geçirme imkanı sunarken aynı zamanda okulun sadece derslerle değil, sosyal etkinliklerle de önemli bir yer olduğunu görmelerini sağlayacak. Bu hafta, öğrencilerin eğitim hayatlarına renkli ve öğretici bir veda yapmalarına olanak tanıyacak.

2024 Yıl Sonu Faaliyet Haftası Uygulama Klavuzu İçin Tıklayınız.
2024 Yıl Sonu Faaliyet Planı İçin Tıklayınız.
 

Ekli dosyalar

  • 2024 Yıl Sonu Faaliyet Haftası Planı.pdf
    3.8 MB · Görüntüleme: 36
  • 2024 Yıl Sonu Faaliyet Haftası Uygulama Klavuzu.pdf
    487.8 KB · Görüntüleme: 14

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular Forum Tarih
can Güncel Haberler 0 187

Benzer konular

Üst