İş Başı Eğitim Formu

can

Yönetici
Yönetici
Katılım
20 Ara 2023
Mesajlar
227
Tepkime puanı
13
İş Başı Eğitim Formu Dökümanını İndirmek İçin Tıklayınız.

"AÇIKLAMA VE NOTLAR :Oryantasyon eğitimine Çalışılan yerin tanıtılması, Yöneticilerin tanıtılması, Okul bölümleri ve Yapacağı işin tanıtılması, Kişisel Koruyucu Donanımların Uygulamalı kullanım şekilleri, Çalışma Ortamı kural ve uygulamaların tanıtılması, İşyerinde kullanılan araçların tanıtılması. Arızalı kısımların ve malzemelerin kullanılmaması Yeterlilik belgesi bulunmayan işlere karışılmaması gereği. Talimatlarla belirlenmeli ve imza altına alınmalıdır.

Genel Konular: Çalışma Mevzuatı, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, işyeri temizlik ve düzeni, İş kazası durumunda yapılacaklar, hukuki sonuçları. Elle Kaldırma taşıma, Elektrik Tehlikeleri, riskleri ve önlemleri, İş Ekipmanlarının güvenli kullanımı, İş Sağlığı ve Güvenliği genel kuralları ve güvenlik kültürü, Biyolojik riskler, Kimyasal Riskler, Tahliye ve Kurtarma konuları.

Diğer Konular: Çalışanın yaptığı işe özgü tehlikeler, yüksekte çalışma, merdiven kullanımları, özel risk taşıyan ekipman ile çalışma, kansorejen maddelerin yol açtığı olası sağlık riskleri ve benzeri."
 

Ekli dosyalar

  • İş Başı Eğitim Formu.xlsx
    69 KB · Görüntüleme: 5

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst